ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ООН

Дата: 15.11.2022 15:44

Це борошно. Сьогодні воно надійшло у кількості 40 тонн, а ще 30 тонн отримано раніше.

Маючи такий запас, Гуманітарний штаб громади вирішив надати кожному домогосподарству та внутрішньо переміщеним особам по 10 кг цього необхідного продукту.

Завезення до сіл уже розпочалося, а містяни отримають борошно разом із продуктовим набором з початком нового тижня за графіком вулиць, як і минулого разу.

Слідкуйте за оголошеннями.

Дякуємо державі за турботу.

Висловлюємо подяку колективам відділів освіти, культури, виконкому, соцзахисту, ЖКГ та міської лікарні за допомогу в швидкому розвантаженні двох автофур.

Окрема подяка керівникам комунальних закладів обласного підпорядкування Олександру Новобранному, Тетяні Семененко та Світлані Ковальовій за спільне вирішення проблем.

Разом обов'язково переможемо.