ВІДЗНАЧЕННЯ ОСВІТЯН

Дата: 11.11.2022 15:39

«Освітній процес починається з садочка, молодшої школи. Саме тут закладаються основи формування особистості. Вдячний нашим вихователям і вчителям, які щоденно працюють з дітьми, незалежно від формату навчання.

Звичайно, що дітям не вистачає спілкування з однолітками в період війни. Наші Збройні Сили України подарують перемогу й вихованці та учні зможуть повноцінно отримувати освіту», - зазначив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час зустрічі з представниками освітньої галузі Путивльщини.

Вихователі міських садочків отримали грамоти від управління освіти Сумської ОВА. У громаді існує Дошка пошани «Педагогічна гордість Путивльщини». Цьогоріч вона поповнилася найкращими представниками галузі освіти.