ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 10.11.2022 14:34

Через нагальну необхідність щодо  бюджетних питань, депутати зібралися на засідання.

До розгляду запропоновано було 23 питання.

Порядка 10 питань фінансового спрямування ретельно обговорили на загальних зборах.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК надав роз'яснення щодо оподаткування у воєнний час.

Висловив вдячність тим підприємцям і аграріям, які, незважаючи на непростий період, сприяють розвитку громади.

"Немає заборгованості з комунальних платежів і заробітної плати", - підкреслив начальник фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій САХАРОВ.

Сергій Васильович акцентував увагу на найважливіших показниках з виконання Програми економічного та соціального розвитку.

Костянтин Миколайович укотре відзначив: "Усі дії міської ради спрямовані на забезпечення життєдіяльності та підтримки наших громадян. Ніхто не залишається поза увагою".

З метою упорядкування майна Путивльської громади, передано певні матеріальні цінності за напрямом діяльності галузей.

"Кожен відповідальний за ресурси, з якими працює", - підкреслив Путивльський міський голова.

Приведено до відповідності певні пункти структури виконавчого комітету.

Людмила СКОРОБОГАТА, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, проінформувала про зміни до Програми "Шкільний автобус".

Також до розгляду запропоновано земельні питання, з яких проінформував і відповів на питання начальник відділу землевпорядкування виконавчого комітету Путивльської міської ради Олексій СПІЦИН.

"Усі рішення Путивльської міської ради приймаються тільки в межах чинного законодавства. Дії спрямовуються на розвиток громади, незважаючи на звання та політичні вподобання", - наголосив Костянтин Миколайович.