КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ У НАДІЙНИХ РУКАХ

Дата: 09.11.2022 16:39

У день професійного свята Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з працівниками галузі культури Путивльщини.

З перших днів повномасштабного вторгнення рф вони гідно підтримують наших хлопців-військових і жителів громади. Велика вдячність за сміливість, відкритість і допомогу.

На сьогодні формат роботи повністю змінений. Концерти й заходи «вийшли» з залів і відбуваються на вулицях з метою збору  коштів на підтримку Збройних Сил України. Ми бачимо, як реагують військові на виступи, вони відчувають підтримку в такий важкий час.

Працівники культури в березні повністю взяли на себе організацію роздачі безкоштовного молока жителям, збирали й на сьогодні продовжують збирати продукти в рамках гуманітарної підтримки. Купується екіпірування для військових, засоби гігієни. Усе це частково вже працівниками культури та волонтерами відправлено на передову для підтримки наших військових-путивлян.

За останній тиждень масового збору коштів для ЗСУ зібрано 100 тисяч гривень, а протягом усього періоду - понад 320 тисяч гривень.

Працівники сільських бібліотек, центрів дозвілля та клубів є активними учасниками всіх заходів. Саме вони активізують сільське населення до діяльності. У бібліотеці започатковано засідання україномовного клубу. Урізноманітнено заходи роботи з дітьми та молоддю.

Учора відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики отримав подяку від управління культури «Армія культури Сумщини – захисникам України». Серед громад-учасників ми зібрали найбільшу суму коштів. «Упевнений, що й надалі будемо збирати, допомагати й підтримувати наших військових», - підкреслив Костянтин Миколайович.

Посадовець подякував кожному, хто не залишився осторонь і допомагає громаді, нашим жителям і головне – нашим захисникам.

А кращі відзначені грамотами обласного, районного та міського рівнів за відродження традицій рідного краю, високий професіоналізм, відданість роботі, активну участь у благодійних акціях на підтримку ЗСУ та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.