СЬОГОДНІ УКРАЇНСЬКІ ЗАЛІЗНИЧНИКИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 04.11.2022 08:48

Історія укрзалізниці бере початок  з далекого 1861-го року, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський состав, що носив назву «Ярослав».

За сучасними мірками це був справжній поїзд міжнародного сполучення, що відкрив сучасну історію української залізниці. Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи міста Краків і Перемишль. Відтоді розвиток залізничного сполучення в Україні удосконалювався і розвивався  і був і є ефективним транспортним сполученням. Сьогодні варто згадати і за залізничну станцію  Путивль, яка спочатку називалася «Красне», а потім  була перейменована і набула назву «Путивль». Про виникнення і розвиток залізничного сполучення і саме про станцію «Путивль»  розповідають шпальти  місцевої газети «Місто Ярославни», яку видає державний історико-культурний заповідник у м. Путивль. Тож  завітайте до бібліотеки і дізнайтеся про історію свого краю.