У АДМІНІСТРУВАННІ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ

Дата: 04.11.2022 15:22

У Головному управлінні ДПС у Сумській області повідомляють, що відповідно до норм Закону України від 21.09.2022 № 2618-IX “Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану”, внесені зміни щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану. А саме, пунктом 41 тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02. 2022  № 64/2022, затвердженого Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 № 2102-IX, але не довше ніж до 1 липня 2023 року, встановити ставки акцизного податку на такі товари.

Бензини моторні: бензини моторні з вмістом свинцю 0,013 г/л або менше:

- із вмістом не менш як 5 мас. % біоетанолу або не менш як 5 мас. % етил-трет-бутилового ефіру або їх суміші; інші бензини, інші нафтопродукти  ставка акцизного податку 100 євро за 1000 літрів.

Важкі дистиляти (газойль) ставка акцизного податку 100 євро за 1000 літрів.

Біодизель та його суміші, що не містять або містять менш як 70 мас. % нафти або нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід, паливо моторне альтернативна ставка акцизного податку 100 євро за 1000 літрів.

Скраплений газ (пропан або суміш пропану з бутаном) та інші гази, бутан, ізобутан ставка акцизного податку 52 євро за 1000 літрів.