ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ

Дата: 04.11.2022 14:15

Напередодні Дня працівників соціальної сфери Путивльський міський голова Костнятин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з представниками галузі.

Костянтин Миколайович висловив кожному, хто надає соціальні послуги, щиру вдячність: «Ви несете непростий тягар, забезпечуючи комфортні умови проживання соціально незахищеним верствам населення».

З початку вторгнення рф в Україну, працівники галузі тримають соціальний фронт: роздавали молоко, отримують, фасують, розподіляють і доставляють гуманітарну допомогу. Цю роботу ніби не видно, але вона вкрай необхідна й відповідальна, яку виконано на відмінно.

Допомагати іншим – це основне завдання працівників соціальної сфери.

«Напередодні професійного свята зичу Вам і Вашим родинам мирного неба, здоров’я, родинного затишку й підтримки близьких», - побажав Путивльський міський голова.

Зі святом.

Разом до перемоги.