ВІЙСЬКОВІ ЗАХИЩАЮТЬ І ДОПОМАГАЮТЬ

Дата: 03.11.2022 16:05

У Путивльської міської ради склалися міцні партнерські стосунки з нашими захисниками 33 окремого стрілецького батальйону, які боронять землі нашої громади.

Нещодавно цінними подарунками були відзначені наші кращі учні, а сьогодні від військових отримана чергова допомога.

Сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах, надані продуктові набори та засоби гігієни; шкільним бібліотекам передані підручники, а  пункт обігріву при Центрі надання соціальних послуг отримав теплі речі та ковдри.

Дякуємо захисникам за допомогу та підтримку.

Дякуємо захисникам за ще один день.