ПРАЦЮЄМО НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ

Дата: 01.11.2022 13:40

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради інформує жителів громади, що протягом 24-28 жовтня 2022 року ліквідовано велику кількість несанкціонованих сміттєзвалищ по вулицях Будівельників, Свободи, Соборна, Кролевецька, Шевченка, князя Володимира. Вивезено 150 м3 сміття. Тільки зі звалища по вулиці Будівельників вивезено 12 вантажних автомобілів.

За вказаний період було почищено 3 занедбані громадські колодязі та проведені заміри по ремонту та встановленню необхідного облаштування.

Проведено ремонт системи опалення в адміністративній будівлі села Бобине. Наразі всі будівлі, які опалюються дровами, розпочали опалювальний сезон.

Протягом тижня заготовлено та доставлено до котелень 150м3 дров.

Проведено ремонт із заміною глибинного насосу водонапірної вежі сіл Суворове та Яцине.

Надалі працюємо на користь громади.