ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Дата: 02.11.2022 15:18

Доводимо до вашого відома, що КНП «Путивльська міська лікарня» проводить вакцинацію проти COVID-19.

Вакцини проти COVID-19 продовжують забезпечувати надійний захист від тяжкого перебігу захворювання й смерті, пов’язаних з новими штамами вірусу, серед яких Дельта й Омікрон. Доведено, що вакцини безпечні для людей, у тому числі для літніх осіб, з хронічними захворюваннями або ослабленою імунною системою. Більшість побічних ефектів є легкими та короткочасними, і вони виникають не в усіх.

Кому потрібно вакцинуватися:

- дорослі люди від 18 років повинни отримати базовий курс щеплень проти COVID-19 одною дозою вакцини Janssen або 2 дозами вакцини CoronaVac чи Pfizer;

- через 5 місяців після первинного курсу всім людям старше 18 років слід зробити 1 бустерне щеплення;

- через 4 місяці після першого бустерного щеплення можна отримати 2 бустерне щеплення, особливо дорослі з груп ризику (літні люди, з хронічними захворюваннями).

На даний час наявні вакцини CoronaVac, Janssen, Pfizer.

Пам’ятайте, вакциновані хворіють у 4 рази менше, а смертність у 16 разів менша серед вакцинованих.

Вакцинуватися можна в приміщенні КНП «Путивльська міська лікарня», відділення первинної медичної допомоги, 2 поверх стаціонарного корпусу:

Понеділок – п’ятниця – 13.00-15.00

Субота – 11.00-12.00.

Приходити можна без попереднього запису до свого сімейного лікаря на вакцинацію вакциною CoronaVac, а на вакцинацію вакциною Janssen та Pfizer, попередньо записавшись у сімейного лікаря.

КНП «Путивльська міська лікарня»