25 ЖОВТНЯ ПРОДОВЖЕНО ВИДАЧУ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН

Дата: 25.10.2022 16:40

Сьогодні допомогу мали змогу отримати жителі вулиць ШЕВЧЕНКА, БАЗИМИ, ПІВНІЧНА, СПОРТИВНА, КОРЕНЕВА та провулків ШЕВЧЕНКА, БАРАННИКОВА, ЛІСНИЙ, 8 БЕРЕЗНЯ, БОЛОТНІКОВА, ГЕОРГІЯ КОЗАЧЕНКА. Продуктовими наборами забезпечили 205 домогосподарств.

26 жовтня продуктові набори зможуть отримати жителі вулиць БІЛОБЕРЕЖНА, МИХАЙЛОВА, ЛЕРМОНТОВА, МОЛЧЕНСЬКА, МОНАСТИРСЬКА, НАБЕРЕЖНО-СЕЙМСЬКА, НОВА, ПЕРШИЙ САДОВИЙ ПРОЇЗД, ПУШКІНА, СЕЙМСЬКА, СУМСЬКА та провулків ЛЕРМОНТОВА, НОВГОРОДСЬКИЙ, СЕЙМСЬКИЙ.

ВИДАЧА НАБОРІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ З 9-00 до 15-00 в ліцеї № 2.

При собі мати оригінал документа, який посвідчує особу та місце реєстрації, торбинку для продуктів.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації видача допомоги здійснюється при наявності медичної маски.

Прохання до жителів нашого міста: ділитися інформацією зі своїми сусідами про дату отримання допомоги.

Якщо поряд з вами проживають люди, які не в змозі самостійно отримати допомогу й не отримують соціальні послуги в Центрі надання соціальних послуг, повідомте нам, будь ласка, їх ПІБ та адресу проживання. Ми організуємо доставку продуктів.