СЬОГОДНІ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2022 08:26

Український народ вшановує відвагу всіх тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Ми низько вклоняємося подвигові українців у ті страшні часи. Наше покоління береже пам’ять про ветеранів, які боролися з ворогом на фронті чи в тилу, тих, хто загинув на окупованій території, у таборах смерті, чиє життя обірвалося жорстоко й трагічно.

Роки, обпалені війною, яка на жаль знову увірвалася на нашу землю. Завдяки прикладу наших дідів і прадідів, їх патріотизму та мужності, непохитній волі, відданості й любові до рідної землі, ми боронимо країну від московитської орди. Сьогодні наш святий обов’язок – зберегти Україну та підняти її з руїн заради майбутнього наших прийдешніх поколінь.

Ми ніколи не забудемо ту неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ у битві життя проти смерті, розуму над безумством, за право бути вільним.

Віримо в перемогу з Україною в серці!

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК