ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ У ПІДЛІТКОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Дата: 26.10.2022 15:24

Представники служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради разо з начальником Конотопського РС № 1 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області Оленою ПОДОЛЬСЬКОЮ взяли участь в онлайн зустрічі з питання попередження правопорушень у підлітковому середовищі зі студентами першого року навчання ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ».

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх – це сукупність заходів, спрямованих на усунення причин і умов правопорушень і злочинності. Основними завданнями профілактики є формування в підлітків правильних потреб і інтересів, підвищення їх правосвідомості.

З метою отримання ефективного результату від превентивної діяльності служба у справах дітей співпрацює з сектором ювенальної превенції, центром надання соціальних послуг, центром пробації, навчальними закладами тощо.

Лише при тісній взаємодії всіх зацікавлених, як державних так і громадських організацій зможемо подолати підліткову злочинність.