ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ

Дата: 28.10.2022 15:00

Сьогодні річниця визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні. Цього дня 78 років тому завершилося вигнання нацистських окупантів з території нашої держави. Саме 28 жовтня 1944 року війська вийшли на кордон сучасної України. Ми знаємо, якою ціною це вдалося. Дякуємо кожному, хто брав участь у вигнанні нечисті з держави, кожному, хто береже в пам’яті згадки про ті події та людей, що наближали перемогу в Другій світовій війні.

На знак вшанування пам’яті за полеглими, що брали участь у визволенні України, на площі Перемоги представники органів місцевого самоврядування, керівники силових структур і ветеранських організацій громади поклали квіти.

Нашому поколінню знову прийшлося стикнутися з війною, стражданнями, руйнуваннями, скаліченими долями та життями. Упевнений, що ЗСУ гідно дадуть відсіч сьогоднішньому окупанту.

Разом до Перемоги.

Слава Україні!