НАЙСКЛАДНІШЕ ПЕРЕМОГТИ СЕБЕ

Дата: 21.10.2022 08:55

Це й про використання електроенергії, електроприладів, електротранспорту.
За тиждень ударів окупантів зруйновано 30% українських електростанцій, - електроенергії не вистачає в усій системі, адже вона єдина.
З 20.10.2022 виникла необхыднысть введення по всій Україні обмеження використання електроенергії:

з 7.00 до 23.00 не вмикати потужні електроприлади:

- електротранспорт, де це можливо, замінити на автобуси;

- підприємцям, власникам  виробництв, магазинів, кафе та ресторанів максимально  виключити освітлення та рекламу;

- мешканцям не вмикати потужні електроприлади: мікрохвильові печі, електрочайники, кондиціонери, праски, бойлери, електрообігрівачі.

Навіть невелика економія та зниження електроспоживання в кожному приміщенні допоможуть стабілізувати роботу національної енергосистеми.

Рятівники, ремонтники, електрики - усі служби працюють цілодобово для відновлення енергопостачання, для забезпечення всіх громадян електроенергією, водою та теплом.

Від кожного з нас залежить, чи встигнуть вони відновити систему енергопостачання так, щоб у всіх лікарнях електроенергія була безперебійною, щоб усіх врятувати та зберегти.