СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНОМОВНОГО КЛУБУ

Дата: 12.10.2022 15:22

Продовжуємо вивчати морфологію. Урок був присвячений самостійній частині мови – числівнику. Розглянули розряди числівників за значенням (кількісні, порядкові), за будовою (прості, складні, складені). Навчилися відмінювати кількісні числівники, правильно читати дробові числівники. Запропонована тема занять  викладачем–волонтером Богдановою Олександрою Миколаївною, виявилася дещо складною. Але після практичних прикладів і роз`яснень учасники клубу засвоїли нову інформацію і поповнили свої знання української мови.

На завершення засідання, учасник клубу, член Національної спілки  письменників України, Луговський Анатолій  прочитав вірші, присвячені  прекрасній миттєвості осені – бабиному літу.

Дай, Боже, нам усім миру,  благополуччя й добра

Чекаємо всіх бажаючих  на наступне заняття нашого україномовного клубу. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису