ПУТИВЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ ВЖЕ З ТЕПЛОМ

Дата: 17.10.2022 09:04

Опалення розпочали з 14 жовтня, а дрова для двох наявних твердопаливних котлів відділ ЖКГ міської ради почав заготовляти ще весною.

Для цього використовували деревину з аварійних дерев, що підлягали видаленню.

Зокрема, у такий спосіб для лікарні заготовлено понад тисячу кубометрів дров, а ще стільки ж - для освітніх, медичних закладів у селах та адмінбудівель громади.

Слід зазначити, що собівартість такого палива склала 400 гривень за кубічний метр, що, при ринковій вартості дров у 1400 грн/куб. м, забезпечило економію бюджетних коштів міської ради в сумі більш ніж два мільйони гривень.

А ще в міській лікарні влітку самотужки скоротили на 110 метрів протяжність наземної теплотраси, від'єднавши від неї будівлі, що не будуть використовуватися. Це, за розрахунками, дасть суттєву економію у використанні води, а відтак і дров для опалення.

Тож є впевнення, що складну зиму, яка вже не за горами, соціальні заклади Путивльської міської ради пройдуть без особливих проблем.

Разом до Перемоги.