ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ГРАНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ МІКРОПІДПРИЄМСТВ, У ТОМУ ЧИСЛІ РЕЛОКОВАНИХ ТА ТИХ, ЯКИМИ КЕРУЮТЬ ЖІНКИ

Дата: 12.10.2022 15:23
Кількість переглядів: 272

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, у рамках реалізації проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» запрошує мікропідприємства взяти участь у програмі грантів.

Ініціатива спрямована на надання підтримки мікропідприємствам, які перемістилися або працюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській і Полтавській областях.

Основною метою проєкту є підтримка економіки України шляхом сприяння збереженню та створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги.

Максимальна сума гранту — 4 500 євро в гривневому еквіваленті за обмінним курсом ООН, який змінюється в перший і п’ятнадцятий дні кожного місяця. Поточний курс ООН можна знайти тут: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Звертаємо увагу, що одержувач гранту самостійно відповідає за сплату всіх податків, зборів, мита та інших нарахувань, пов’язаних із отриманням гранту.

Розглянуті будуть лише заявки мікропідприємств, які мають не менше одного року досвіду роботи (зареєстровані до вересня 2021 року включно) та працевлаштовують до 10 осіб. Подавайте заявку лише, якщо ваш бізнес належить хоча б до однієї зі вказаних нижче категорій:

мікропідприємства, які перемістилися з постраждалих від війни областей України до Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської областей;

мікропідприємства, які працюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській і Полтавській областях;

мікропідприємства, які очолюють жінки та які релокувалися або здійснюють діяльність у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Київській, Чернігівській, Сумській і Полтавській областях.

Якщо ваш бізнес належить одночасно до декількох із перерахованих категорій (наприклад, релокований бізнес, який очолює жінка), зазначте всі відповідні категорії, проте подавайте лише ОДНУ заявку.   

Пріоритет у рамках цього конкурсу буде надано мікропідприємствам, які:

створюють хоча б одне додаткове робоче місце;

створюють додану вартість;

виробляють товари/надають послуги, які повністю/частково орієнтовані на експорт, підвищують свій експортний потенціал або шукають можливості для експорту;

виробляють товари/надають послуги, які є критичними або яких недостатньо на ринку;

відновлюють розірвані ланцюжки постачання в певних галузях економіки;

використовують інноваційні технології;

сприяють відновленню довкілля;

створюють можливості для працевлаштування таких категорій осіб: людей з інвалідністю, мігрантів, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та/або батьків великих сімей (з трьома чи більшою кількістю дітей).

Грант може бути використаний на такі заходи:

придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, потрібних для виробництва/переробки та інших заходів мікропідприємства;

орендування приміщень (на термін до 4-х місяців);

ремонт чи облаштування приміщень (включно з придбанням меблів, стелажів тощо);

створення додаткових робочих місць;

придбання сировини для виробничого процесу;

перевезення обладнання/персоналу;

розвиток експорту (ліцензування, дозволи, пошук нових зовнішніх ринків тощо)

інші необхідні для адаптації у військовий час заходи.

Усі заходи повинні бути заплановані на термін, що не перевищує 4 місяці.

Від одного підприємства допускається подача лише ОДНІЄЇ заявки.

Підприємствам, які отримали грант від МОМ у рамках попереднього конкурсу «Розвиток МСП (травень-вересень 2022 року)», підтримка надана не буде.

Гранти НЕ БУДУТЬ надані мікропідприємствам із таких галузей:

виробництво або торгівля зброєю та військовим спорядженням;

виробництво або торгівля алкогольними напоями;

виробництво або торгівля тютюновими виробами;

виробництво або торгівля радіоактивними матеріалами;

виробництво, торгівля або використання необроблених азбестових волокон;

виробництво або торгівля фармацевтичними препаратами;

виробництво або торгівля пестицидами/гербіцидами, які зняті з міжнародного виробництва або заборонені.

Заповніть заявку за цим посиланням.

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — 17 жовтня 2022 року. Запити на роз’яснення подаються на електронну пошту: smeboost@iom.int.

Кінцевий термін подання заявок — 31 жовтня 2022 року.

Про результати розгляду заявок будуть повідомлені лише попередньо відібрані мікропідприємства. Мікропідприємства, які потрапили до шорт-листа, отримають сповіщення до 21 листопада 2022 року.

14 жовтня 2022 року об 11:00 МОМ проведе вебінар, під час якого ви зможете отримати роз’яснення щодо процесу подання заявок. Посилання для реєстрації на вебінар:

Посилання для реєстрації (http://surl.li/dgnnb)

Відеозапис вебінару буде доступний на сайті Business.Diia за посиланням: https://business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna – у розділі грантові програми (Програма SME Boost / Розвиток МСП)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь