11 ЖОВТНЯ ПРОДОВЖЕНО ВИДАЧУ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН

Дата: 11.10.2022 16:30

Сьогодні допомогу мали змогу отримати жителі вулиць Дачна, Новоселівська, Кузнечна, Партизанська, Першотравнева та провулків Дачний, Кузнечний. Забезпечено продуктовими наборами 391 домогосподарство.

12 жовтня продуктові набори зможуть отримати жителы вулиць ПЕРШОТРАВНЕВА, КООПЕРАТИВНА, ДАЧНА, НОВОСЕЛІВСЬКА, КУЗНЕЧНА, ПАРТИЗАНСЬКА та провулків ДАЧНИЙ, КУЗНЕЧНИЙ.

Допомогу можна отримати з 9:00 до 15:00 в ліцеї № 2.

При собі мати оригінал документу, який посвідчує особу та місце реєстрації, торбинку для продуктів.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, видача допомоги здійснюється при наявності медичної маски.

Прохання до жителів нашого міста: ділитися інформацією зі своїми сусідами про дату отримання допомоги.

Якщо поряд з вами проживають люди, які не в змозі самостійно отримати допомогу й не отримують соціальні послуги в Центрі надання соціальних послуг, повідомте нам, будь ласка, їх ПІБ та адресу проживання. Ми організуємо доставку продуктів.