6 ЖОВТНЯ ПРОДОВЖЕНО ВИДАЧУ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН

Дата: 06.10.2022 17:31

Сьогодні допомогу мали змогу отримати жителі вулиць Глухівська та Кролевецька. Із 416 домогосподарств продуктовими наборами забезпечили 285.

7 жовтня продуктові набори зможуть отримати жителі вулиць ГОРЬКОГО, МИКОЛИ МАКЛАКОВА та провулку МИКОЛИ МАКЛАКОВА.

Допомогу можна отримати з 9:00 до 15:00 в ліцеї 2.

При собі мати оригінал документу, який посвідчує особу та місце реєстрації, торбинку для продуктів.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації видача допомоги здійснюється при наявності медичної маски.

Прохання до жителів нашого міста ділитися інформацією зі своїми сусідами про дату отримання допомоги.

Якщо поряд з вами проживають люди, які не мають змоги самостійно отримати допомогу й не отримують соціальні послуги в Центрі надання соціальних послуг, повідомте нам, будь ласка, їх ПІБ та адресу проживання. Ми організуємо доставку продуктів.