ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ В БІБЛІОТЕЦІ
Війна суттєво збільшила кількість і складність правових проблем, з якими стикаються українці. Доступ до безоплатної правової допомоги, порад і інформації стають вкрай важливими, аби люди, особливо найбільш вразливі верстви населення - люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю і малозабезпечені, - знали, куди звертатися по доступ до правосуддя.
Ця інформація стосується найбільш актуальних правових питань під час війни, зокрема про порядок отримання компенсації за зруйноване житло та інше майно, як отримати соціальну допомогу, як захистити трудові права або як отримати статус біженця за кордоном та ін. Тому сьогодні в читальній залі бібліотеки була організована безоплатна юридична консультація. Адвокат – волонтер Шатілін Георгій Павлович змістовно надав роз’яснення на запити присутніх. Усі зацікавлені мали змогу звернутися за допомогою у вирішенні сумнівних питань правового характеру.