ЗАСІДАННЯ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ
Дата: 09.09.2022 16:24
Кількість переглядів: 206
09.09.2022 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко провела офлайн-нараду для асистентів учителів інклюзивних класів Путивльського ліцею № 1 імені Радіка Руднєва з теми: «Роль асистента вчителя в команді психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП».
Учасники наради опрацювали методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.
Засідання завершилось обміном досвіду та відповідями на актуальні питання з організації інклюзивного навчання.