ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Дата: 06.10.2022 11:44

Усі ми знаємо, і багато хто страждає від знищення мосту через р.Сейм. Ця біда призвела до багатьох проблем. Одна з них це зміни напрямку транспорту через жилі квартали нашого міста.

З приводу цього Путивльська міська рада неодноразово зверталася до ДП «ДОРОГИ СУМЩИНИ», ДП "СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР", ВАТ "ДАК" АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ", також зверталася до Сумської обласної державної адміністрації - обласної військової адміністрації з проханням якомога швидше (на скільки це можливо) відновити переправу. І ось сьогодні з області нам повідомили, що на цей час розглядається можливість щодо влаштування низькоплавної переправи з підходами та вирішується питання фінансування робіт. Це ще не завтра й не післязавтра, але питання вже розглядається, і це тішить, і дає надію.

Усе буде Україна.