НАВЧАТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Дата: 05.10.2022 16:41

Скільки б вам не було років, а навчатися ніколи не пізно. Якщо ви перейшли пенсійну межу, це не означає, що свій простір треба звузити до власної квартири чи найближчого магазину. Хоча, як правило, у більшості літніх людей так і відбувається. Але головне, на що скаржаться люди поважного віку – це дефіцит спілкування.

"Університет третього віку" - це не тільки навчання, але й гарна компанія однолітків. Він розбиває бар'єри, відкриває нові грані таланту й стверджує, що після 60 років життя тільки починається.

Тому КУ "Центр надання соціальних послуг " Путивльської міської ради запрошує всіх, хто досяг пенсійного віку, вступити до нашого "Університету ІІІ віку".

Великий плюс нашого Університету в тому, що ми даємо людям знання і спілкування безкоштовно.

Чекаємо на вас за адресою м.Путивль, прІоанна Путивльського, 93А.