ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ДЕРЖАВИ ДОСТАВЛЕНА ВСІМ СІЛЬСЬКИМ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ

Дата: 05.10.2022 16:16

Упродовж чотирьох днів для цього працював транспорт від ССК "Ярославна", щиро дякуємо.

Нагадуємо, що це допомога, яку надали нашій державі через всесвітню продовольчу програму ООН і яку нам розподілили через Конотопську районну військову адміністрацію.

До складу продуктових наборів з рису, гороху та борошна Путивльська міська рада додала з накопиченого резерву олію та м'ясні консерви. Таким чином, кожне домогосподарство отримає по одному набору з п'яти продуктів, вагою до 8 кг (якщо не отримували раніше).

А сім'ям військовослужбовців і тероборонівців видадуть набори від міжнародної фундації AVSI з більшою кількістю продуктів.

Загалом у громаді 8500 домогосподарств, і в сільську місцевість доставили більш ніж 15 тонн вантажу.

А враховуючи, те, що у віддалені села міська рада разом з волонтерською організацією Петра ШОТА завезли додаткові набори, вийшов пристойний запас продуктів на сім'ю.

Ще раз всім дякуємо.

Працюємо для людей.