У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 05.10.2022 11:15

Задля належного забезпечення роботи служб критичної інфраструктури й безпеки населення громади, вирішено увімкнути вуличне освітлення в м.Путивль, яке працюватиме щодня в проміжок часу з 18.30-23.00 (до початку комендантської години).

Зазначаємо, що наявність освітлення наразі не є демаскувальним фактором для ворога, засоби озброєння обладнанні надсучасними пристроями, тепловізорами та іншими навігаційними системами, які працюють по заданих координатах. Тобто, ракети, які запускаються з каспійської, чорноморської акваторії або білорусі, летять виключно по заданих координатах, а не на освітлений населений пункт.

Враховуючи рекомендації експертів, було прийнято рішення щодо увімкнення вуличного освітлення протягом вищезазначеного часу.