ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

Дата: 03.10.2022 08:25

Заслужені артисти країни піднімали моральний дух бійців українськими піснями й щирими подяками за службу.

Для військових і жителів міста співали українська співачка, телеведуча, політична й громадська діячка, народна депутатка України Софія ФЕДИНА, а також український культурний діяч, кобзар, бандурист і лірник, очільник гурту «Хорея Козацька», Заслужений та Народнмй артист України Тарас КОМПАНІЧЕНКО.

Глядачі дарували їм щедрі оплески.

За словами військових, такі концерти для них справжній бальзам на серце. Їм приємно, що їх не забувають і підтримують.

Окрема вдячність крутій команді волонтерів, які вкотре дарують хлопцям-військовим і путивлянам прекрасні концерти, які підіймають бойовий, моральний, патріотичний дух людей.

Дякуємо.