ДОРОГІ НАШІ ВЕТЕРАНИ, ПРЕДСТАВНИКИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ

Дата: 01.10.2022 08:21

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

Наполеглива праця людей похилого віку захоплює і викликає повагу. Трудові звершення багатьох з них уже стали легендою і взірцем у наслідуванні для сучасників і майбутніх поколінь українців. Не зважаючи на складні випробування старшого покоління, на війни, соціально-економічні кризи та епоху тотального дефіциту, їм вдалося вистояти й зберегти людяність, толерантність і гуманізм.

Саме сьогодні ми дякуємо батькам, матерям, ветеранам війни й праці, пенсіонерам і всім літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Тож побажаємо для них мирного неба, міцного здоров’я, ласкавої долі, сповненої душевним теплом, увагою і турботою близьких.