ЧЕРГОВА ДОСТАВКА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ В СЕЛА ГРОМАДИ

Дата: 30.09.2022 15:04

Цього разу у Веселе, Рев'якине, Козаче та Зарічне. Транспорт і паливо - від ССК "Ярославна", щиро дякуємо.

Нагадуємо, що це допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН, яку нам розподілили через Конотопську районну військову адміністрацію.

До складу продуктових наборів з рису, гороху та борошна Путивльська міська рада додала з накопиченого резерву олію та м'ясні консерви.

Таким чином, кожне домогосподарство отримає по одному набору з п'яти продуктів вагою до 8 кг, якщо не отримували раніше.

А сім'ям військовослужбовців та тероборонівців підготовлені набори від міжнародної фундації AVSI з більшою кількістю продуктів.

Загалом у громаді 8500 домогосподарств, і у сільську місцевість необхідно доставити більш ніж 15 тонн вантажу.

На це потрібно декілька днів. Тому закликаємо до порозуміння.

Віримо в Перемогу.