30 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 30.09.2022 08:28

Не випадково це свято співпадає з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Воно стосується усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів - усіх тих, хто взяв до своїх сімей дітей, що втратили свої родини.

У Путивльській громаді є 5 прийомних сімей, де виховується 15 дітей, позбавлених батьківського піклування та 7 усиновлених діток. В опікунських сім'ях виховується 37 дітей.

Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу й тепло.

Бажаємо батькам і дітям міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння й обов’язково - любові. Щоб у всіх домівках завжди панували спокій і затишок. Щоб найскоріше настала Перемога й наше життя було мирним, безхмарним і щасливим.