ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 30.09.2022 08:15

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек.

У складний воєнний час Путивльська публічна бібліотека стала не тільки культурно-освітнім оазисом, а й справжньою віддушиною для наших громадян.

Бібліотекарі знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, які залюбки відвідують щотижневі заходи та мистецькі зустрічі.

Бібліотечні працівники  є справжніми провідниками, добрими порадниками та хранителями культури людства, а книги й на сьогодні є джерелом інформації. Жодні гаджети не замінять шерхоту та п’янкого аромату сторінок, адже саме паперові книги залишаються чимось особливим.

Шановні бібліотекарі, нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаходить гідний відгук у серці кожного з нас. Зичимо вам нових творчих здобутків у вашій благородній справі, натхнення, міцного здоров’я, злагоди в домівках, миру та добробуту.

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК