ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ОСВІТЯНАМИ

Дата: 29.09.2022 16:40

Працівники освітньої галузі Путивльської громади з початком війни демонструють згуртуваність, цілеспрямованость і незламну віру в Перемогу.

Сьогодні це потужна команда, здатна вирішувати будь-які завдання, які раніше здавались їм невластивими.

Водії шкільних автобусів евакуювали мешканців громади з "гарячих точок", працівники їдалень забезпечують харчуванням наших захисників, усі разом плетуть маскувальні сітки, виготовляють різне спорядження, готують напівфабрикати та ще багато іншого й необхідного.

І разом з тим педагогічним колективам вдається забезпечувати якісний освітній процес для наших учнів.

Напередодні професійного свята Путивльська міська рада, Департамент відділу освіти та науки Сумської ОДА, Конотопська районна військова адміністрація відзначили кращих працівників грамотами та подяками.

Дякуємо за працю.

Разом переможемо.