ДОПОМОГА ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН "ПОЇХАЛА" ДО СІЛ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.09.2022 16:28

Сьогодні здійснили рейси до Бобине, В'язенки, Стрільників і Руднєве. Транспорт і паливо надав ССК "Ярославна".

Дякуємо Валерію ВОЛКОВУ і його команді за допомогу в ці нелегкі часи.

Повідомляємо, що до обовязкової наявності в продовольчих наборах борошна, рису та гороху, рішенням Путивльського гуманітарного штабу з резрву додані олія та м'ясні консерви. Таким чином, набір з п'яти позицій загальною вагою біля 8 кг отримає кожне з 8500 домогосподарств громади, за виключенням тих, хто нещодавно отримував подібну допомогу від міжнародної фундації АVSI.

Загалом, сільським жителям необхідно доставити більш ніж 15 тонн вантажу. І приємно, що ССК "Ярославна" погодився охопити всі населені пункти громади.

На це потрібно декілька днів. Закликаємо до порозуміння.

Дякуємо за співпрацю.

Віримо в Перемогу.