ГОТУЄМОСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 28.09.2022 16:05

Як зазначив Прем?єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального сезону.

Необхідні запаси енергоносіїв є, водночас існує реальна загроза атак по критичній інфраструктурі.

Кожен громадянин має теж подбати та підготувати свою домівку як до зими, так і надзвичайних ситуацій.

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Розроблено інформаційно-графічні матеріали спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Завантажити пакет інформаційно-графічних матеріалів можна за посиланням https://drive.google.com/.../1yjKiW3JnpRkclnHRgya5E....