ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ В ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ ПАРТИЗАНСЬКОГО РУХУ

Дата: 22.09.2022 15:00

У заході взяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, депутат Сумської обласної ради Євген ЮЖАКОВ, начальник 3-го відділу Конотопського РТЦК та СП, підполковник Юрій ЯЦИНА, начальник Путивльського відділення поліції Дмитро СТАНІШЕВСЬКИЙ, голова організації ветеранів Валентина АНЯКІНА та делегація організації ветеранів м.Конотоп.

Плине час, але пам’ять єднає людей різних поколінь і безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди залишиться прикладом незламного духу й безмежної любові до рідної землі.