СЬОГОДНІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 22.09.2022 08:02

Це не просто свято, а вшанування подвигу українського народу у визвольній боротьбі проти нацистської навали в роки Другої світової війни, що стало одними з ключових факторів перемоги над окупантами.

Під проводом талановитого польового командира Сидора КОВПАКА партизанське об’єднання Сумщини  розпочало свій бойовий шлях від Спадщанського лісу до правого берега Дніпра та Карпат. Дії партизанських загонів і підпільних організацій у тилу противника нанесли непоправні втрати по інфраструктурі, техніці та живій силі ворога.

Тогочасний спротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді на примусові роботи.

Низький уклін загиблим героям, ми вшановуємо пам’ять подвигу партизанів та підпільників, які своєю героїчною боротьбою подарували право на життя нашому народу.