СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 75-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗНАМЕНИТИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК, МАЙСТЕР ЖАНРУ ЖАХІВ СТІВЕН КІНГ

Дата: 21.09.2022 14:07

У дитинстві Кінг багато хворів і часто пропускав школу, проводивши цей час з книгами та коміксами. Перше своє оповідання Кінг написав у віці семи років, а коли показав його мамі, та похвалила його і сказала, щоб він продовжував писати й Стівен продовжив писати й продовжує до сьогодні.

Своїми книгами та оповіданнями Кінг створив власний всесвіт. Часто героїв з однієї книги можна зустріти в іншій. Його книги користуються популярністю, як серед дорослих читачів, так і юних. За свою творчість Кінг отримав Премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі. За оповідання «Людина в чорному костюмі» отримав премію О. Генрі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. У 2004 році отримав 3 нагороди: «За внесок у світове Фентезі», нагороду від канадської асоціації книгопродавців і звання Великого Магістра від Американських письменників містиків. У 2014 році нагороджений Національною медаллю США в галузі мистецтв з формулюванням «за поєднання захоплюючих історій з аналізом людської натури».