СВОЄЧАСНА ПІДТРИМКА

Дата: 19.09.2022 14:47

Минулими вихідними Путивльську міську лікарню відвідали Володимир ГОРОХ – директор КНП СОР СОКЛ, заслужений лікар України, депутат Сумської обласної ради, Микола САВЧЕНКО – заступник директора КНП СОР СОКЛ та Євген ЮЖАКОВ – депутат Сумської обласної ради.

Поважні гості передали від КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» медичну апаратуру для діагностування та лікування наших пацієнтів: електрокардіограф EDAN SE-301, 3-канальний, портативний, із кольоровим сенсорним дисплеєм;

монітор пацієнта EDAN M3A;

апарат ШВЛ портативний Puritan Bennett 560 Covidien;

медичний відсмоктувач, 40 л/хв, Fazzini (Італія).

Присутні на зустрічі Литвинов О.В. - секретар Путивльської міської ради, Граматик І.І. – директор КНП «Путивльська міська лікарня», Катрук Ф.М. – головна медична сестра КНП «Путивльська міська лікарня», Бровкин В.Ю. – заступник медичного директора КНП «Путивльська міська лікарня» висловили щирі слова вдячності за надану необхідну допомогу.