СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 18.09.2022 08:43

Ця благородна праця виплекана багатьма поколіннями українських лісівників, вона спрямована на примноження й раціональне використання лісових багатств нашої держави та користується заслуженою шаною всього народу.

Працівники цієї галузі забезпечують вітчизняну деревообробну галузь високоякісною сировиною, соціальну сферу і населення – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля. Створений працьовитими руками зелений щит не тільки надійно захищає землю від водної та вітрової ерозії, сьогодні він став незамінним помічником українських захисників, які боронять Україну від московитської навали.

Шановні працівники лісу, дякуємо всім вам за щоденну та сумлінну працю. Нехай ваш плідний труд і надалі буде запорукою збереження та примноження українських лісів, а щоденні будні додають сил і наснаги  для реалізації добрих і корисних справ на благо нашої держави.

Щиро зичимо вам і вашим родинам мирного неба,  міцного здоров’я, щастя та благополуччя.