ВІТАЄМО РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 17.09.2022 08:08

Ми звикли, що рятувальник - це людина, яка захищає населення від вогню або проводить аварійно-рятувальні операції. Але сьогодні, у сучасних реаліях війни, рятівники стали незламними та незамінними янголами-охоронцями всієї нашої країни, завдяки їх невтомній праці врятовано з-під завалів та вогню тисячі українських життів.

Ми низько вклоняємося та вшановуємо пам’ять полеглих рятувальників, тих, хто не шкодуючи себе, попри надскладні обставини, до останнього подиху виконували свій обов’язок.

Шановні рятівники, ваш професіоналізм, сила духу, витримка та взаємодопомога й надалі слугуватимуть надійним фундаментом збереження безпеки, життя й здоров’я українців.

Сьогодні хочеться побажати вам миру в непростих робочих буднях, надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу, міцного здоров’я, сил та наснаги, любові, сімейного затишку й добробуту.