ДЕНЬ РЯТІВНИКА – СВЯТО МУЖНІХ

Дата: 16.09.2022 15:05

Відділ ЖКГ виконавчого комітету Путивльської міської ради вітає працівників місцевої пожежної команди, а саме: Куртова Сергія Михайловича, Карабанова Миколу Івановича, Гавриленка Олександра Васильовича, Васил’єва Юрія Миколайовича, Верченка Володимира Ілліча, Раскосова Василя Михайловича, Тимощенка Олександра Миколайовича.

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи, щиро вітаємо вас із професійним святом.

День рятівника – свято мужніх, сильних і відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

Дякуємо за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку й небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Бажаємо мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей.

Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.