МУЗИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП У КЛУБІ "ЧИТАЙЛИК"

Дата: 14.09.2022 16:10

"Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання, по суті, є основою емоційної, естетичної, моральної культури"

В.Сухомлинський

Сила музики безмежна. Вона і розвиває, і стимулює розумову діяльність, і виховує естетичний смак, а ще й лікує і допомагає зрозуміти себе. Дітям потрібно вміти розслаблятися, так само, як і дорослим. Іноді вони бувають дуже напружені фізично й емоційно – це призводить до роздратування та ірраціональної поведінки. Отже, дуже важливо допомагати їм знімати напругу. Саме тому, у нашому клубі для Читайликів бувають музичні хвилинки, одну з яких, сьогодні Вам представить Анастасія Новікова (учениця 4-Б класу Путивльського ліцею №2).

Приєднуйтеся! Читайте та співайте разом з нами!

Все буде Україна!

Фото без описуhttps://www.facebook.com/TovstikV/videos/385348277136867/?idorvanity=357471277782998