ДЕНЬ ПРОГРАМІСТА

Дата: 13.09.2022 08:35

День програміста – професійне свято програмістів, яке щороку відзначають у 256-й день. Це особлива цифра для програмістів, адже вона відповідає кількості чисел, які можна показати у вигляді 8 бітів, що можуть мати значення 0 або ж 1, дозволяючи кодувати числа у двійковій системі.

Не можливо уявити сучасний світ без программного забезпечення. Усе, з чим ми стикаємося за комп’ютером, є результатом праці програмістів. Кожен електронний пристрій — від Wi-Fi-роутера до телефона — проходить через їхні руки. Важко сьогодні переоцінити значення інформатики, ІТ-технологій та і всіх видів діяльності, пов’язаних з використанням комп’ютерів. Вони надають сучасній людині необмежені можливості доступу до інформації, самовдосконалення і самоосвіти. Тож бажаємо всім фахівцям інформаційних комунікацій удачі, вдалих програмних розробок, реалізації задуманого та всього найкращого в житті! До Дня програміста в бібліотеці підготовлена тематична підбірка літератури «Комп’ютер без проблем». Видання є джерелом знань про зміст комп’ютерних термінів та абревіатур, основні поняття і принципи інформатики та комп’ютерної техніки, операційні системи, комп’ютерні мережі.  Запрошуємо до бібліотеки усіх, хто цікавиться сучасними технологіями, наші книги завжди стануть надійними помічниками у ваших починаннях!