ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 09.09.2022 13:54

Сьогодні працівники бібліотеки взяли участь у благодійній акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ». У межах благодійної акції в бібліотеці продовжує діяти виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставка-продаж має благодійну місію, а також популяризує мистецьку творчість жителів краю. А ще в бібліотеці організована виставка-продаж  сільськогосподарської продукції та квітів. Тож запрошуємо відвідати благодійну виставку й власним прикладом допомогти нашим захисникам наблизити Перемогу. Кошти, отримані від реалізації в рамках заходу «Путивльщина в підтримку ЗСУ», будуть направлені на необхідні придбання для путивльських захисників.

Увага! У продажу є вишиті рушники, килимки ручної роботи, цибулини тюльпанів  з бібліотечної клумби, насіння різновидів амарантів.

Бібліотека чекає на Вас!