РУБРИКА "СВЯТКУЄМО РАЗОМ"

Дата: 09.09.2022 09:53

9 вересня - Міжнародний День Краси. Це незвичайне свято з`явилося у 1955 році за ініціативою Міжнародного комітету естетики та косметології. Краса є у всьому: природі, людині, поезії, книзі, пісні... Краса врятує світ...

У нашому клубі "Читайлик" усі дуже красиві і тому, ми вирішили провести цікаву гру - конкурс "Я і моя зачіска". Засідання клубу відбулось у гарному позитивному настрої, який зараз для малечі дуже необхідний, щоб відволіктися від негативного впливу війни. Під час гри - конкурсу наші дівчатка дізналися про різноманітність косметики, перукарські інструменти, а також проявили свою майстерність, роблячи красиві зачіски, які оцінив наш Читайлик - Микола Прилуцький.

Усі Читайлики отримали подарунки, які надав Волонтер зі Львова - Петро Шот, за що ми йому дуже вдячні!