МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КРАСИ!

Дата: 09.09.2022 09:41

9 вересня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день краси. У цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, те, що приносить естетичне і моральне задоволення.

Це свято також є відмінним приводом на мить забути про війну та інші буденні проблеми. Пропонуємо своїм користувачам підбірку цікавих і корисних книг, які представлені на поличках розгорнутої добірки літератури «Краса врятує світ!». На сторінках цих книг ви знайдете безліч корисної інформації щодо того, як готувати смачні страви, вирощувати прекрасні квіти, створювати затишок в оселі і при цьому зберегти свою молодість, здоров'я і завжди залишатися красивими та привабливими. Також представлена художня література як української,так і світової класики про жіночу гідність і красу, яка чарувала і притягувала, змушувала зраджувати і страждати. Будьте красивими і хай красивим у Вас буде і Ваше життя! Запрошуємо до читання!