ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ГАЗОВОЇ СЛУЖБИ

Дата: 09.09.2022 11:50

Напередодні професійного свята Путивльський міський голова костянтин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з колективом Путивльської дільниці АТ "СУМИГАЗ".

Тут працює біля 50 працівників, і вже впродовж п'яти  років керує дільницею Анатолій ДАНЧЕНКО.

На обслуговуванні - сім тисяч абонентів. І приємно, що наші газовики мають високі показники на обласному рівні.

Залучені інвестиційні програми дозволили замінити обладнання в межах Путивльської та Новослобідської громад майже без зупинки газопостачання абонентам.

У ході спілкування торкнулися й проблем служби: через високі тарифи деякі споживачі відмовляються від газу на користь альтернативних видів палива.

Добре, що на газогонах в обстрілюваних населених пунктах путивльські фахівці мають чіткі відпрацювані дії з аварійного відключення газопостачання.

«Тож бажаю газовикам  розвитку, підтримки керівництва у вирішенні проблемних питань, родинного тепла й затишку та миру в нашій країні», - підкреслив Костянтин Миколайович.

Разом до Перемоги!