ЗА НАМИ - СВЯТА УКРАЇНА!

Дата: 08.09.2022 13:55

Ці слова влучно характеризують нинішню ситуацію в нашій прикордонній громаді, і сьогодні вони дуже доречно лунали у фінальній пісні виступу колективу Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України в міському будинку культури.

Артисти завітали до Путивля з почесною місією - подякувати прикордонників за нелегку службу та зміцнити бойовий дух воїнам.

Керівнику ансамбля Василю НЕГРАЮ від міської ради вручив пам'ятну монету "Путивль" на згадку про наше славетне місто заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ.

Дякуємо за емоції!

Пишаємося нашими захисниками!