ВІТАЄМО З ДНЕМ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

Дата: 07.09.2022 09:12

Сьогодні, 7 вересня, своє професійне свято відзначають українські воєнні розвідники.

Події останнього півріччя в Україні показали важливість та ефективність військової розвідки, про подвиги якої ми дізнаємося набагато пізніше, ніж вони мають місце бути. Воєнна розвідка діє на стороні захисту національних інтересів нашої держави, у складних умовах відкритої російської агресії, українські розвідники вийшли на новий якісний рівень підготовки. Адже з самого початку воєнних дій вони знаходяться на передовій та боронять територіальну цілісність Батьківщини.

Шановні українські розвідники, дякуємо кожному з вас за самовіддану роботу на благо нашого з вами миру та безпеки. Нехай ваша нелегка праця буде плідною, а розвідки завжди будуть вдалими. Зичимо вам успіхів, непереможного бойового духу, сили і наснаги, любові, щастя та миру!

Разом до Перемоги з Україною в серці!