МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ

Дата: 05.09.2022 14:55

Сьогодні вся світова спільнота відзначає Міжнародний день благодійності. Ми вітаємо всіх причетних до цього свята. Нехай чуйних людей на Землі буде все більше, адже саме завдяки їм величезна кількість нужденних отримує надію, їхнє життя набуває нових барв. Бути благодійником простіше, ніж нам здається. Адже, маючи бажання, усі ми в певний час можемо інвестувати в допомогу тим, хто її потребує, один або кілька наших ресурсів - це час, знання й компетенції, кошти. Ніколи не пізно долучитися до доброї справи. Наш заклад не залишився осторонь. Уже кілька років поспіль у бібліотеці діє благодійна акція «Я дарую книгу бібліотеці». Дякуємо найактивнішим дарувальникам: Кулик К.І., Куман І.С., Орєшкіній Н.М., Рєзонтову О.М., Рибкіній Н.М., Суворову О.І., Чепізубовій Л.О., Шамрай І.П.

На підтримку ЗСУ ми організували постійно-діючу благодійну виставку-продаж  «Краса заради миру». Завдяки небайдужим жителям нашої громади асортимент продукції постійно поповнюється різноманітними виробами рукодільниць, сільхозпродукцією, квітами тощо. Раз на тиждень наш колектив бере участь у  благодійній акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ». Щовівторка в читальній залі бібліотеки проводить заняття з поглибленого вивчення української мови викладач-волонтер Богданова Олександра Миколаївна. В атмосфері дружнього діалогу засвоюються основи рідної мови, формується потяг до активного її вивчення. Бажаючих  отримати знання та удосконалити вже набуті стає все більше.

Багато слів вдячності хочеться сказати нашій колезі-волонтеру Товстик Вікторії, її чоловіку Розквітовському Олегу та їх львівській волонтерській команді під керівництвом Петра Шота, Міжнародній благодійній організації, які  невпинно допомагають жителям нашої громади продуктовими наборами, засобами гігієни та  одягом. Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну!

Також приносимо щирі слова подяки Давидовій Світлані Миколаївні та колективу Путивльського будинку культури за спільну працю.

Дуже приємно робити добрі справи разом… Саме разом ми можемо зробити наш світ добрішим і кращим та допомогти тим, хто цього потребує. Будь ласка, приєднуйтесь до різних акцій, не будьте байдужими, адже це так чудово перетворювати чужі мрії в реальність!!!